BALIACE PRÁCE

Áno aj baliace práce sú súčasťou sťahovania.

Potrebujete nábytok dôkladne obaliť proti poškodeniu
Ste pracovne vyťažený alebo na MD a potrebujete zbaliť celý príbytok?

Aj tieto činnosti patria k našej práci. Všetko vám dôkladne zbalíme do krabíc, ktoré si sami prinesieme. Oblečenie, hračky, knihy, textil, príbory, taniere, dekorácie.

Všetko vám profesionálne zabalíme, prinesieme si všetky baliace potreby a všetko prichystáme za vás. Pripravíme vás na deň D profesionálne.

Využite balenie komplet spolu aj so sťahovaním a uvidíte ako rýchlo vás dokážeme

  • ZBALIŤ,
  • PRESŤAHOVAŤ

a naspäť VYBALIŤ na pôvodné miesto

Zavolajte si nás na čísle 0948 888 543 a dohodnite si obhliadku priestorov. Nebudeme vám dávať žiadne rady, pretože to jednoducho všetko spravíme za vás a to je tá najlepšia služba v tejto profesii.

Prístup ľudí bol výborný, absolútna ústretovosť, vysoká profesionalita. Dnes je veľmi ťažké bez osobných referencii stretnúť takých milých a šikovných ľudí. Po veľmi dlhom čase super skúsenosť. Odporúčame..a ešte raz ďakujeme. Boďovci

Zuzana Maurová

Sme veľmi spokojní s poskytnutými službami. Chlapci boli slušní, dodržali čas a vždy nás informovali. Pochvalujem aj pani na dispečingu. HÚSKOVÁ

Ľudmila Húsková

Super. Potrebovali sme zniest velku sedacku zo siesteho. Chlapi prisli presne na cas, za cca polhodku vsetko urobene, opatrne a s citom, mili, ustretovi, sikovni a cena tiez super 🙂

Ján Hargaš

Firma Super sťahovanie prišla absolútne presne na čas ktorý sme sňou boli dohodnutý,chlapi mali profesionálny prístup ku sťahovaniu ,Boli skrátka super a behom cca 5hodín sme boi presťahovaný /4izb.byt/Veľká vďaka im a aj ich manažmentu. Sťahovali sme sa 30.11.2018 z 19posch/výťahom/ na piate posch. tiež s výťahom ale tu na novom mieste museli 70% vecí vyniesť po schodoch,a aj preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Kiss.

Ludovit Kiss

S prácou firmy som bola velmi spokojna, vsetko urobene rychlo a ochotne. Vdaka patri aj operatorke za mile a profesionalne jednanie a majitelovi za ustretovost pri hladani terminu. Dakujem a odporucam.

Maja Vasovičová

Galéria našich fotiek

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám