SŤAHOVANIE DOMÁCNOSTÍ, BYTOV A RODINNÝCH DOMOV

Pri výbere sťahovacej služby myslite predovšetkým na to, že LACNÉ nemusí byť až také LACNÉ. Že svoj majetok zveríte na krátky čas do rúk úplne neznámym ľuďom. Zverte ho, radšej, do rúk profesionálnym sťahovákom. Rád vám naše kvality ukážem už na prvej obhliadke priestorov. Váš výber je veľmi dôležitý.  Vyberte si radšej profesionálov. Zavolajte si nás na čísle 0948 888 543 a ukážeme vám, že aj sťahovanie bytu môže byť SUPER.

Nie je jedno kto Vás presťahuje.

Na sťahovanie bytov a rodinných domov využívame priestranné skriňové dodávky s hydraulickým čelom Ford Transit, Renault Masscot a tiež dodávky Fiat Ducato, Peugeot Boxer a ďalšie. Náš vozový park tvoria 4 vozidlá. Dodávky sú vo výbornom technickom stave. Sťahovacie vozidlá sme vybavili mobilnou GPS navigáciou. Pohotovo určíme miesto naloženia aj vyloženia nákladu.

Využite naše sťahovacie služby. Sťahujeme rýchlo a výhodne. Nonstop.

Aj cez víkendy a sviatky. Bez príplatku.

Presťahujeme vás rýchlo
a so zárukou spokojnosti.
 

  • Rýchlo
  • Organizovane
  • Profesionálne
  • Hlavne s dobrou náladou 😊

Výber správneho partnera pri takom veľkom životnom kroku akým je sťahovanie je dôležitý.

Dovoľte nám, ukázať vám, naše bohaté skúsenosti v tejto oblasti.

Zverte ho, radšej, do rúk profesionálnym sťahovákom. Rád vám naše kvality ukážem už na prvej obhliadke priestorov.

Dobrý deň, s prácou Vašej firmy “super sťahovanie” sme boli veľmi spokojný. Strašne veľa Nám pomohli. Prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku. Kolektív Materskej školy v Hamuliakove.

Materská škola - Hamuliakovo

So službou od firmy Super Sťahovanie som bol nadmieru spokojný, celú kaviareň vrátane ťažkých vitrín som mal presťahovanú bez poškodenia zvereného inventáru. Dodržanie dohodnutých termínov je pre mňa dôležité a preto som rád, že som si z pomedzi ponúk vybral práve Super Sťahovanie. Určite odporúčam.

Street Café

Som naozaj vďačná spoločnosti Supesťahovanie za vynikajúcu prácu. Aj počas víkendu boli k dispozícii a ihneď reagovali aj na naše otázky ohľadom sťahovania. A čo je najdôležitejšie, nemuseli sme mesiac vopred volať a rezervovať si termín. Dohodli sme sa takmer okamžite. Sťahovanie bolo vykonané rýchlo, nábytok bol zmontovaný a umiestnený tak, ako sme o to požiadali a navyše za sebou všetko upratali. Ďakujem!

Veronika P.

Chcel by som sa poďakovať za veľmi profesionálne odvedenú prácu vašej spoločnosti. Bol som nadmieru spokojný s odvedenou prácou presťahovania predajne a následný odvoz nepotrebných nadrozmerných regálov do našej druhej pobočky v Salzburgu. Práca bola odvedená na vysokej úrovni a už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Erik Bayer/ Operation Manager/ Travel Retail Slovakia TRS, s.r.o

Chcel by som vyjadriť spokojnosť. Kolegovia boli veľmi milí, profesionálni a ochotní.

Andrej Hučko/ Regionálny manažér/ Fax Copy a.s.

Galéria

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám