Búracie práce a demolácie

Vitajte na našej stránke venovanej búracím prácam a demoláciám. Ak plánujete renováciu, rekonštrukciu alebo výstavbu a potrebujete vykonať demolačné práce, sme tu pre vás. Naša spoločnosť poskytuje kvalitné a spoľahlivé služby v oblasti búracích prác a demolácií v rôznych typoch priestorov, vrátane bytov, priečok, panelových domov, chatiek, unimobuniek a ďalších.

 

Sme hrdí na náš tím odborníkov, ktorí majú bohaté skúsenosti s búracími prácami a demoláciami. Poskytujeme efektívne a bezpečné riešenia pre odstraňovanie stien, panelov, podláh, a všetkých iných konštrukcií, ktoré je potrebné zrušiť. Naši kvalifikovaní pracovníci sú vybavení potrebným náradím a technikou, aby práce prebehli rýchlo a profesionálne.

Naše služby zahŕňajú:
 

  • 1. Demolácie bytov a domov: Precízne a bezpečné odstraňovanie stien, podláh, kúpeľní, kuchýň, a ďalších častí bytov a domov.
  • 2. Demolácie priečok a panelových domov: Odstránenie priečok, panelov a iných štruktúr, aby ste mohli vytvoriť otvorené a priestrannejšie prostredie.
  • 3. Demolácie chatiek a unimobuniek: Zrušenie chatiek, unimobuniek a iných malých stavieb, aby sa uvoľnilo miesto pre nové projekty. 
  • Pri každom projekte a demoláciách sa zameriavame na bezpečnosť, efektivitu a dôkladnosť. Naši odborníci dodržiavajú všetky bezpečnostné normy a postupy, aby práce prebehli bez problémov.
  • Rýchlo
  • Organizovane
  • Profesionálne
  • Hlavne s dobrou náladou 😊
Vyberte si profesionálov

Ďakujeme vám za prejavený záujem o naše služby. Veríme, že naša kvalita práce a spokojnosť klientov vám poskytne dôveru pri výbere našej spoločnosti pre vaše projekty burácí a demolácií.

Prístup ľudí bol výborný, absolútna ústretovosť, vysoká profesionalita. Dnes je veľmi ťažké bez osobných referencii stretnúť takých milých a šikovných ľudí. Po veľmi dlhom čase super skúsenosť. Odporúčame..a ešte raz ďakujeme. Boďovci

Zuzana Maurová

Sme veľmi spokojní s poskytnutými službami. Chlapci boli slušní, dodržali čas a vždy nás informovali. Pochvalujem aj pani na dispečingu. HÚSKOVÁ

Ľudmila Húsková

Super. Potrebovali sme zniest velku sedacku zo siesteho. Chlapi prisli presne na cas, za cca polhodku vsetko urobene, opatrne a s citom, mili, ustretovi, sikovni a cena tiez super 🙂

Ján Hargaš

Firma Super sťahovanie prišla absolútne presne na čas ktorý sme sňou boli dohodnutý,chlapi mali profesionálny prístup ku sťahovaniu ,Boli skrátka super a behom cca 5hodín sme boi presťahovaný /4izb.byt/Veľká vďaka im a aj ich manažmentu. Sťahovali sme sa 30.11.2018 z 19posch/výťahom/ na piate posch. tiež s výťahom ale tu na novom mieste museli 70% vecí vyniesť po schodoch,a aj preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Kiss.

Ludovit Kiss

S prácou firmy som bola velmi spokojna, vsetko urobene rychlo a ochotne. Vdaka patri aj operatorke za mile a profesionalne jednanie a majitelovi za ustretovost pri hladani terminu. Dakujem a odporucam.

Maja Vasovičová

Galéria našich fotiek

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám