Profesionálne upratovanie bytov

Vitajte na našej podstránke venovanej profesionálnemu upratovaniu bytov. Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli komplexné upratovacie služby pod jednou strechou. Naša snaha je zabezpečiť vám hygienickú čistotu a perfektný poriadok v každom kúte vášho domova.

 • Hygienická čistota a detailné upratovanie: Naši skúsení upratovači sa postarajú o vašu domácnosť do najmenších detailov. Prezlečú periny, uložia veci do skriniek, starostlivo ošetria domácnosť, žehlia oblečenie a zabezpečia vám rozvoňanú atmosféru, čistotu a vôňu vo vašom bytovom prostredí.
 • Profesionálne umývanie okien: Vaše okná budú žiariť čistotou a priehľadnosťou po našej starostlivosti. Naši odborníci majú skúsenosti s rôznymi typmi okien a zaručia ich dôkladné umytie.
 • Tepovanie sedačiek: Vaše obľúbené sedacie súpravy si zaslúžia osobitnú pozornosť. Naši pracovníci ich dôkladne tepujú a vrátia im ich pôvodný lesk.
 • Postavebné upratovanie bytov: Ponúkame postavebné upratovanie, ktoré udržuje váš byt v čistote po rekonštrukcii. Ak potrebujete poriadok po väčšom podujatí alebo po rekonštrukcii, poskytujeme aj takéto upratovanie, pri ktorom sa postaráme o dôkladné upratovanie celej vašej domácnosti.
 • Generalné a pravidelné upratovanie – Udržujte svoje prostredie v dokonalom stave↓

Generalné a pravidelné upratovanie je kľúčové pre udržanie vášho domova alebo pracovného miesta v dokonalom stave. Generálne upratovanie zahŕňa dôkladné čistenie a upratanie každého miesta, od podláh až po steny a zariadenia. Detailne sa venujeme čisteniu skriniek, kúpeľní, kuchynských liniek,filtorv v práčke, klimatizácii a zabezpečujeme, aby bola každá časť vášho prostredia vyčistená a zodpovedajúca vašim očakávaniam.

Pravidelné upratovanie slúži na udržanie čistoty počas každodenného života. Naše skúsené upratovacie tímy sa postarajú o pravidelné utieranie prachu, vysávanie, mopovanie a čistenie povrchov, čím zabezpečia, že vaše prostredie zostane čisté a svieže. Okrem toho sa venujeme aj udržiavaniu poriadku, organizácii a pravidelnému čisteniu rôznych miestností, aby ste sa vždy cítili pohodlne vo svojom prostredí.

Nech už potrebujete jednorazové generálne upratovanie alebo pravidelné udržiavanie, naši profesionáli sa postarajú o vaše potreby a zabezpečia, aby bolo vaše prostredie vždy čisté, upratané a príjemné.

Prečo si vybrať naše služby: 

 • Objednajte si služby ešte dnes: Ak sa chcete zbaviť starostí s upratovaním a mať vždy dokonalý domov, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0948 888 543. Cenovú ponuku stanovíme po telefóne alebo osobnej obhliadke. Naši profesionálni pracovníci sa postarajú o vašu spokojnosť a perfektný poriadok vo vašom bytovom prostredí.
 • Profesionálny prístup: Naši pracovníci sú veľmi pedantní a zameraní na maximálne detaily. Každý aspekt upratovania bude prevedený s najväčšou starostlivosťou, vrátane čistenia sprchovacích žľabov, práčky, klimatizácie a reorganizácie šatníka.
 • Diskrétnosť: Aj keď nemôžeme menovať našich spokojných klientov zo showbiznisu, môžeme vám povedať, že aj významné osobnosti dôverujú našim službám. Zaručujeme absolútnu mlčanlivosť a diskrétnosť voči všetkým našim klientom.
Vyberte si profesionálov

Cenník upratovania:

Pravidelné upratovanie:

 • 1-izbový byt: 60€
 • 2-izbový byt: 100€
 • 3-izbový byt: 200€

Generálne upratovanie bytu: od 900€

Ďalšie služby:

 • Tepovanie sedačiek: od 80€
 • Umývanie okien: od 80€

Ceny môžu byť ovplyvnené veľkosťou a stavom priestoru. Presná cenová ponuka bude stanovená po telefonickom alebo osobnom rozhovore. Ak máte záujem o naše profesionálne upratovacie služby, neváhajte nás kontaktovať a radi vám poskytneme bližšie informácie.

Ponúkame aj :

Sťahovanie nábytku bytov a domov

Sťahovanie nábytku bytov a domov je našou špecializáciou. Ponúkame komplexné služby spojené s bývaním pod jednou strechou, vrátane profesionálneho upratovania a sťahovania. Naša skúsená partia sťahovačov sa postará o bezproblémový a rýchly presun vášho nábytku na novú adresu. Sme tu, aby sme vám poskytli komplexné riešenie, či už ide o upratanie vášho starého bytu alebo domu, a následne odsťahovanie a rozloženie nábytku na novom mieste.

Navštívte našu podstránku sťahovanie domácností a dovoľte nám ukázať vám, ako môžeme zabezpečiť celý proces sťahovania spoľahlivo a profesionálne.

Prístup ľudí bol výborný, absolútna ústretovosť, vysoká profesionalita. Dnes je veľmi ťažké bez osobných referencii stretnúť takých milých a šikovných ľudí. Po veľmi dlhom čase super skúsenosť. Odporúčame..a ešte raz ďakujeme. Boďovci

Zuzana Maurová

Sme veľmi spokojní s poskytnutými službami. Chlapci boli slušní, dodržali čas a vždy nás informovali. Pochvalujem aj pani na dispečingu. HÚSKOVÁ

Ľudmila Húsková

Super. Potrebovali sme zniest velku sedacku zo siesteho. Chlapi prisli presne na cas, za cca polhodku vsetko urobene, opatrne a s citom, mili, ustretovi, sikovni a cena tiez super 🙂

Ján Hargaš

Firma Super sťahovanie prišla absolútne presne na čas ktorý sme sňou boli dohodnutý,chlapi mali profesionálny prístup ku sťahovaniu ,Boli skrátka super a behom cca 5hodín sme boi presťahovaný /4izb.byt/Veľká vďaka im a aj ich manažmentu. Sťahovali sme sa 30.11.2018 z 19posch/výťahom/ na piate posch. tiež s výťahom ale tu na novom mieste museli 70% vecí vyniesť po schodoch,a aj preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Kiss.

Ludovit Kiss

S prácou firmy som bola velmi spokojna, vsetko urobene rychlo a ochotne. Vdaka patri aj operatorke za mile a profesionalne jednanie a majitelovi za ustretovost pri hladani terminu. Dakujem a odporucam.

Maja Vasovičová

Galéria našich fotiek

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám