Nadčasová kompletná rekonštrukcia vášho bytu - Oživte svoj domov

Vitajte na našej podstránke venovanej nádherným kompletným rekonštrukciám bytov

Ak túžite po dokonale premenenej a funkčnej obývacej ploche s pekným dizajnom a nadčasovými prvkami, sme tu pre vás. Naša spoločnosť ponúka komplexné služby spojené s rekonštrukciou bytov, ktoré vám umožnia oživiť a transformovať váš byt na úplne novú úroveň pohodlia a estetiky.

Pri každom projekte rekonštrukcie sa zameriavame na funkčnosť a detaily, ktoré vytvárajú skutočne úchvatný vzhľad. Sme hrdí na náš tím odborníkov, ktorí vám poskytnú profesionálne poradenstvo pri výbere materiálov a pomôžu vám dosiahnuť vašu víziu pre váš nový domov.

Ukážka našej poslednej práce↓:

Naša kompletná rekonštrukcia bytu zahŕňa nasledujúce služby:

 • Maľovanie – Precízne a kvalitné maľovanie stien a stropov, aby sa váš byt stali plátnom vašej kreativity.
 • Elektrické inštalácie – Modernizácia a inštalácia elektrických systémov zabezpečí vašu bezpečnosť a pohodlie.
 • Kúpeľne – Vytvorte si oázu pokoja so štýlovými a funkčnými kúpeľňami, kde sa budete môcť relaxovať a načerpať novú energiu.
 • Sadrokartónové systémy s bodovým osvetlením – Vytvorte si jedinečné priestory s esteticky príjemnými a funkčnými sadrokartónovými stenami a bodovým osvetlením.
 • Interiérový dizajn – Naši skúsení dizajnéri vám pomôžu vytvoriť štýlový interiér, ktorý bude odrážať vašu osobnosť a preferencie.
 • Pokladanie parkiet a plávajúcich podláh – Doplňte svoj domov elegantnými a trvanlivými podlahovými krytinami, ktoré dodajú vášmu interiéru šmrnc.
 • Osadzovanie interiérových dverí – Výber kvalitných a štýlových interiérových dverí, ktoré vytvoria súlad v celom vašom dome.
 • Kuchynské linky od renomovaných výrobcov – Ponúkame vám široký výber moderných a funkčných kuchynských liniek, ktoré zosúladia vaše kulinárske ambície s estetikou.
 • Dovoz, odvoz a likvidácia odpadu – Zabezpečíme efektívne a spoľahlivé riešenia pre dopravu a likvidáciu stavebného odpadu, čím ušetríte svoj čas a námahu.

Nečakajte a zavolajte nám ešte dnes. Vaše sny o dokonalej rekonštrukcii bytu môžu začať prebúdzať k životu. 

Naši majstri sú známi svojou pedantnosťou a zameraním na maximálnu starostlivosť o detaily. Sme presvedčení, že naša kvalita práce a skúsenosti zabezpečia, že budete nadmieru spokojní so všetkými aspektmi vášho bytového projektu.

Pre získanie viac informácií a objednanie našich služieb nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0949 220 180. Naši odborníci vám radi poskytnú podrobnú konzultáciu a stanovia cenovú ponuku po osobnej obhliadke.

Vyberte si profesionálov

Ceny

 • 1-izbový byt: od 14 000 €
 • 2-izbový byt: od 18 000 €
 • 3-izbový byt: od 22 000 €

Samostatné ceny pre niektoré konkrétne služby:

 • Kúpeľňa: od 4 500 €
 • Kuchynská linka na mieru: od 2 000 €
 • Plastové okná: od 500 €
 • Maľovanie bytov: od 1 000 €
 • Pokládka parkiet a laminátových podláh (izba): od 200 €

Tieto ceny sú len orientačné a konečná cenová ponuka bude stanovená po osobnej obhliadke a konzultácii. Veríme, že naše transparentné a konkurencieschopné ceny vám umožnia si vybrať služby, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám a rozpočtu.

Okrem našej špecializácie na kompletnú rekonštrukciu bytov, sme hrdí na to, že ponúkame aj profesionálne postavebné upratovacie služby. Naši zruční a starostliví upratovači zabezpečia, že váš nový priestor bude vyčistený a pripravený na okamžité presťahovanie sa. Ak potrebujete tiež spoľahlivé a efektívne sťahovanie služieb, sme tu pre vás. 

Naši skúsení sťahováci majú všetko potrebné vybavenie a know-how, aby váš presun bol hladký a bez stresu. Pre viac informácií o našich postavebných upratovacích službách navštívte našu podstránku UPRATOVACIE SLUŽBY a o sťahovacích službách sa dozviete na stránke SŤAHOVANIE DOMÁCNOSTI

Dobrý deň, s prácou Vašej firmy “super sťahovanie” sme boli veľmi spokojný. Strašne veľa Nám pomohli. Prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku. Kolektív Materskej školy v Hamuliakove.

Materská škola - Hamuliakovo

So službou od firmy Super Sťahovanie som bol nadmieru spokojný, celú kaviareň vrátane ťažkých vitrín som mal presťahovanú bez poškodenia zvereného inventáru. Dodržanie dohodnutých termínov je pre mňa dôležité a preto som rád, že som si z pomedzi ponúk vybral práve Super Sťahovanie. Určite odporúčam.

Street Café

Som naozaj vďačná spoločnosti Supesťahovanie za vynikajúcu prácu. Aj počas víkendu boli k dispozícii a ihneď reagovali aj na naše otázky ohľadom sťahovania. A čo je najdôležitejšie, nemuseli sme mesiac vopred volať a rezervovať si termín. Dohodli sme sa takmer okamžite. Sťahovanie bolo vykonané rýchlo, nábytok bol zmontovaný a umiestnený tak, ako sme o to požiadali a navyše za sebou všetko upratali. Ďakujem!

Veronika P.

Chcel by som sa poďakovať za veľmi profesionálne odvedenú prácu vašej spoločnosti. Bol som nadmieru spokojný s odvedenou prácou presťahovania predajne a následný odvoz nepotrebných nadrozmerných regálov do našej druhej pobočky v Salzburgu. Práca bola odvedená na vysokej úrovni a už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Erik Bayer/ Operation Manager/ Travel Retail Slovakia TRS, s.r.o

Chcel by som vyjadriť spokojnosť. Kolegovia boli veľmi milí, profesionálni a ochotní.

Andrej Hučko/ Regionálny manažér/ Fax Copy a.s.

Galéria

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám