SKLADOVANIE

Potrebujete uskladniť materiál, na ktorý vám nestačí pivnica či kancelária? Ponúkame krátkodobé aj dlhodobé skladovanie tovaru. Skladové priestory sa nachádzajú v Bratislave.

Zabezpečíme pre vás skladovanie na voľnej ploche a paletové uskladnenie. Doplnkovou možnosťou je preprava materiálu do nášho skladu, a rovnako aj zo skladu. Postarajú sa o ňu naše dodávky na sťahovanie, a to aj do/zo zahraničia.

Čo všetko uskladníme?  

  • DOMÁCI NÁBYTOK
  • ZARIADENIE BYTU, DOMU
  • ŤAŽKÉ BREMENÁ
  • KANCELÁRSKY NÁBYTOK
  • TOVAR NA PREDAJ
  • ARCHÍVY A INÉ MATERIÁLY

Sklad obsluhujeme každý pracovný deň od 08:00 do 16:00. Prípadne v inom termíne, na ktorom sa vopred dohodneme. Kladieme dôraz na bezpečnú a opatrnú prácu s vaším materiálom, pri ktorej nám pomáha osvedčená manipulačná technika. Môžete sa spoľahnúť na moderný vozový park a skúsený tím, ktorý vám poradí s efektívnym uskladnením.

Adresa skladu: Stará Vajnorska 15/A

Aké výhody u nás získate? 

  • PLATÍTE LEN ZA PLOCHU, KTORÚ VYUŽIJETE
  • MOŽNOSŤ PREPRAVY DO SKLADU A ZO SKLADU
  • NEZÁVÄZNÁ CENOVÁ PONUKA NA MIERU
  • MAXIMÁLNA OSTRAŽITOSŤ PRI MANIPULOVANÍ S USKLADNENÝM TOVAROM

Dobrý deň, s prácou Vašej firmy “super sťahovanie” sme boli veľmi spokojný. Strašne veľa Nám pomohli. Prajeme Vám príjemné prežitie Vianočných sviatkov a všetko dobré v Novom roku. Kolektív Materskej školy v Hamuliakove.

Materská škola - Hamuliakovo

So službou od firmy Super Sťahovanie som bol nadmieru spokojný, celú kaviareň vrátane ťažkých vitrín som mal presťahovanú bez poškodenia zvereného inventáru. Dodržanie dohodnutých termínov je pre mňa dôležité a preto som rád, že som si z pomedzi ponúk vybral práve Super Sťahovanie. Určite odporúčam.

Street Café

Som naozaj vďačná spoločnosti Supesťahovanie za vynikajúcu prácu. Aj počas víkendu boli k dispozícii a ihneď reagovali aj na naše otázky ohľadom sťahovania. A čo je najdôležitejšie, nemuseli sme mesiac vopred volať a rezervovať si termín. Dohodli sme sa takmer okamžite. Sťahovanie bolo vykonané rýchlo, nábytok bol zmontovaný a umiestnený tak, ako sme o to požiadali a navyše za sebou všetko upratali. Ďakujem!

Veronika P.

Chcel by som sa poďakovať za veľmi profesionálne odvedenú prácu vašej spoločnosti. Bol som nadmieru spokojný s odvedenou prácou presťahovania predajne a následný odvoz nepotrebných nadrozmerných regálov do našej druhej pobočky v Salzburgu. Práca bola odvedená na vysokej úrovni a už teraz sa teším na ďalšiu spoluprácu.

Erik Bayer/ Operation Manager/ Travel Retail Slovakia TRS, s.r.o

Chcel by som vyjadriť spokojnosť. Kolegovia boli veľmi milí, profesionálni a ochotní.

Andrej Hučko/ Regionálny manažér/ Fax Copy a.s.

Galéria

single-mover

Nemáte čas na formulár? Zavoláme vám