FINANČNÝ SERVIS - Dosiahnite si nové bývanie s TOPMAKLERom

V TOPMAKLERe sme nielen odborníkmi na predaj bytov, ale ponúkame aj široké spektrum finančných služieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše vysnívané bývanie. 

 

S našimi finančnými specialistami a hypotekárnym servisom vám zabezpečíme najlepšiu možnú urokovú sadzbu, pričom všetky naše finančné služby sú pre klienta úplne zadarmo!

  1. Kompletný finančný servis: V TOPMAKLERe sa postaráme o všetky finančné aspekty vášho bývania. Naši finanční specialisti vám pomôžu nájsť a sprostredkovať najlepšiu hypotéku na trhu. Zabezpečíme kompletnú štruktúru financovania, aby ste mali jasný prehľad a mohli sa spoľahnúť na našu odbornosť.
  2. Najlepšia uroková sadzba: Vďaka našim kontakte s bankami a skúsenostiam s hypotekárnym trhom sme schopní zabezpečiť pre vás najlepšiu možnú urokovú sadzbu. Naši finanční specialisti vyhodnotia vašu situáciu a individuálne pristúpia k výberu hypotéky, aby ste dosiahli čo najvýhodnejšie podmienky.
  3. Finančné služby zdarma: Pri spolupráci s TOPMAKLERom si nemusíte robiť starosti s poplatkami. Naše finančné služby sú pre klienta úplne zdarma, pretože nás platí banka. Vaše bývanie bude teda financované bez toho, aby ste museli platiť navyše za naše odborné poradenstvo.
  4. Dôvera a spoľahlivosť: Dôvera je pre nás kľúčová. Naši finanční specialisti sú odborníkmi v oblasti financií a hypoték. Môžete sa spoľahnúť na ich odborné rady a individuálny prístup k vášmu financovaniu. Vaše záujmy sú našou prioritou.
  5. Vyhľadanie bytu podľa vašich predstáv: V TOPMAKLERe sme známi svojou schopnosťou nájsť byt presne podľa predstáv a požiadaviek našich klientov. Naše spojenia a skúsenosti nám umožňujú získať informácie o bytoch, ktoré ešte nie sú zverejnené na inzertných portáloch. To znamená, že našich klientov vieme umiestniť medzi prvými na obhliadky, čím minimalizujeme konkurenciu a zvyšujeme šance na úspešný nákup.
  • Váš TOPMAKLER – Martin Michálek, zakladateľ spoločnosti, autor kníh o predaji bytov a predajných technikách.

Ak si prajete dosiahnuť nové bývanie s najlepšou hypotékou na trhu a využiť naše komplexné finančné služby zdarma, neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes na telefónnom čísle 0949 220 180. S TOPMAKLERom dosiahnete svoje bývanie snov bezstarostne a s maximálnym profesionálnym prístupom.

Spoľahnite sa na nás a dosiahnite si svoje nové byvanie s TOPMAKLERom. Naše služby vám zabezpečia výhodnú hypotéku a nájdenie bytu presne podľa vašich predstáv. Kontaktujte nás ešte dnes a urobte prvý krok k svojmu vysnívanému bytu!

Vyberte si profesionálov

Prístup ľudí bol výborný, absolútna ústretovosť, vysoká profesionalita. Dnes je veľmi ťažké bez osobných referencii stretnúť takých milých a šikovných ľudí. Po veľmi dlhom čase super skúsenosť. Odporúčame..a ešte raz ďakujeme. Boďovci

Zuzana Maurová

Sme veľmi spokojní s poskytnutými službami. Chlapci boli slušní, dodržali čas a vždy nás informovali. Pochvalujem aj pani na dispečingu. HÚSKOVÁ

Ľudmila Húsková

Super. Potrebovali sme zniest velku sedacku zo siesteho. Chlapi prisli presne na cas, za cca polhodku vsetko urobene, opatrne a s citom, mili, ustretovi, sikovni a cena tiez super 🙂

Ján Hargaš

Firma Super sťahovanie prišla absolútne presne na čas ktorý sme sňou boli dohodnutý,chlapi mali profesionálny prístup ku sťahovaniu ,Boli skrátka super a behom cca 5hodín sme boi presťahovaný /4izb.byt/Veľká vďaka im a aj ich manažmentu. Sťahovali sme sa 30.11.2018 z 19posch/výťahom/ na piate posch. tiež s výťahom ale tu na novom mieste museli 70% vecí vyniesť po schodoch,a aj preto ešte raz veľké ĎAKUJEM. Kiss.

Ludovit Kiss

S prácou firmy som bola velmi spokojna, vsetko urobene rychlo a ochotne. Vdaka patri aj operatorke za mile a profesionalne jednanie a majitelovi za ustretovost pri hladani terminu. Dakujem a odporucam.

Maja Vasovičová