NEUROBTE CHYBU - POKAZENÉ SŤAHOVANIE

Máte obavy zo sťahovania?
Kto bude manipulovať s vašim majetkom?
Koľko pracovníkov príde?
Zvládnu to?
Určite prídu?

Tieto a ešte mnoho ďalších otázok, ktoré vám idú hlavou pri výbere sťahovacej spoločnosti.

POZOR neurobte chybu!

Pri sťahovaní je nevýhodou to, že sa nesťahujete bežne každý deň a preto si neviete vybrať zo svojej skúsenosti, ako napríklad pri výbere oblečenia.

Reklama a články na internete o sťahovaní môžu byť síce pekne napísané, ale klamlivé,

pretože ich písala firma orientovaná na písanie článkov a tvorbu webov a teda nevychádzajú zo skutočnosti, ale z predstavivosti copywritera.

Všetky naše texty písal sám majiteľ spoločnosti s dostatočnou praxou na zákazkách a teda zrkadlia skutočný stav. To znamená, že čo je tu napísané to aj dostanete.

Dnes môže byť prvý na googli ktokoľvek kto si to zaplatí. Aj ten, kto bol predvčerom študent, včera kuchár a dnes si požičal dodávku a otvoril si „profesionálnu sťahovaciu spoločnosť“ s cenami okolo 80€, ale žiaľ bez skúseností.

Ako predísť zlému výberu?

Zavolajte nám na číslo 0948 888 543 a my vám zodpovieme všetky otázky, poverený pracovník príde na obhliadku a celý postup si s vami starostlivo prejde krok po kroku.  

Čo všetko sa môže stať zlým výberom „sťahovacej spoločnosti“?

  1. Rozbitý nábytok bez poistenia

Ťažký nábytok v rukách neskúsených brigádnikov nemusí dopadnúť dobre a tak vznikajú škaredé škrabance na nábytku, roztrhaná poškodená sedačka, odlomené nožičky, rozbité krehké časti vášho príbytku.

 

Naše riešenie:

 S ťažkým nábytkom vždy manipulujú naši skúsení pracovníci aby sa zamedzilo škodovým udalostiam. Nábytok profesionálne balíme do dvoch ochranných vrstiev, za príplatok. Ak predsa len dôjde k neštastnej udalosti, okamžite to riešime na mieste a škodu vám uhradíme. Ak je škoda vyššia, riešime to formou poistnej udalosti.

 

  1. Nedodržanie termínu sťahovania z dôvodu precenenia svojich síl

Pri objednávke Vám každý nasľubuje hory doly a realita?

„Dohodli sme sa predsa v stredu o 14tej, prečo tu ešte nie sú?“

 

Naše riešenie:

Na 90% sme boli na obhliadke priestoru, ktorý sťahujeme a preto sme ho dokázali dôkladne naplánovať.

O každom byte vieme vopred ako dlho ho budeme nakladať, demontovať, baliť či vynášať po schodoch.

Na každú akciu posielame dostatočný počet pracovníkov a preto vieme že určite nebudeme meškať k Vám.

Ak už sa predsa nejaká takáto skutočnosť vyskytne vplyvom neočakávanej udalosti, tak vás určite budeme informovať vopred o situácii a jej riešení. Vaše sťahovanie však nezrušíme, ani ho nepresunieme na iný deň, určite ho vykonáme v dohodnutý deň, za každú cenu.            

  1. Pokazené vozidlo a nedodržanie termínu

Áno tak ako Vám tak aj nám sťahovákom sa môže pokaziť auto a zrovna deň pred vašou akciou. Nepripravení sťahováci s jednou dodávkou a jedným brigádnikom nemá inú možnosť ako vám akciu odrieknuť. Samozrejme ho to mrzí, je to jeho zárobok, ktorý mu ušiel.

No VÁS to mrzí viac, lebo neviete čo teraz a väčšina firiem má naplnený diár, čo teraz? Stojí to za tých pár eur nižšiu cenovú ponuku?

 

Naše riešenie:

V prvom rade sa o vozidlo staráme na 100% aby sme predišli poruchám.

Naše vozidlá sú pravidelne servisované a preventívne kontrolované v pravidelných intervaloch.

Ak sa však vyskytne neodkladná porucha v deň vášho sťahovania- Máme pre vás dobrú správu- máme náhradné vozidlo.

 

 

 

  1. Zdravotný stav pracovníka a nedodržanie termínu

„Dobrý deň mrzí ma to ale Vaše sťahovanie, ktoré sme si dohodli na zajtra ráno musím odrieknuť, bohužiaľ ma seklo v krížoch“ aj toto je častý stav.

Naše riešenie:

Máme skúsení tím pracovníkov a šoférov. Ak nám vypadne jeden pracovník tak ho nahradí druhý.

V prípade núdze som vždy ochotný obliecť sa do teplákov a ísť Vás presťahovať aj ja ako majiteľ spoločnosti.

 

Tak veľmi si vážim, že ste si vybrali nás ako svojho partnera na sťahovanie, že vás nikdy nenechám v núdzi.

 

  1. Podnikateľ dostal lepšiu zákazku na deň vášho sťahovania, ale auto má len jedno, zruší vám termín.

Toto je už trochu špinavosť, ale bohužiaľ sa stáva. Väčšinou to však podnikateľ obalí do príbehu ako ho seklo, alebo sa pokazilo auto. V každom prípade jeho prioritou je väčší zisk, preto slovo chlapa ide bokom. Predsa aj on musí uživiť rodinu a keď je práce málo musí zobrať to čo je lepšie platené.

 

„Naše riešenie“

Na toto nie je riešenie, to je o charaktere človeka.

 

  1. Firma vám zvýši cenu po skončení práce, bez toho aby vás upozornila vopred a tak sa môže celé sťahovanie predražiť

„Dohodli sme si cenu 280€, prosím vás prečo mi účtujete 360?“- to viete pani mali ste tu ťažké bremeno o ktorom sme nevedeli, museli sme obaliť tú sklenenú vitrínu, bolo tu o 16 schodov viac ako sme si dohodli,  a bla bla bla

 

„Naše riešenie“

Ako som už spomínal tak 90% akcii sme zorganizovali po predošlej obhliadke, kedy sme si dohodli aj jasnú cenu a čo v tej cene je!

Na danú akciu máme jasnú objednávku, teda aj keď sme na obhliadke neboli tak poverený pracovník už pred začiatkom práce vie, čo presne je nad rámec dohodnutej objednávky a upravenú cenu vám povie VOPRED na odsúhlasenie.

Ale taktiež napríklad ste sa rozhodli že predsa len to rozoberanie šatníkovej skrine nebude robiť manžel ale, že to necháte na profesionálov. Už vopred vám vieme povedať cenu a nie po skončení prác podľa toho koľko skrutiek sme museli šraubovať.

 

leo.